PISANINA & RECENZJADA


http://akwarelove.blogspot.com/search/label/reklamy
Czyli studium tych szczególnych przypadków, które godzą w me wysublimowane gusta osoby zgłębiającej tajemne arkana wiedzy w zakresie promocji i reklamy. Trochę na temat prawa w tym zakresie, trochę piętnowanie szkodliwych praktyk, przede wszystkim jednak - seria Reklama - robisz to źle ukazująca reklamy zrobione źle. Bardzo.


Mocno subiektywne wynurzenia oscylujące w ramach szeroko pojętego rocka ze sporadycznymi odchyłami w stronę świeższych brzmień, ale wciąż pozostające w cieniu klasyki gatunku i starych jarocińskich festiwali. Dużo ślinienia się do ulubionych artystów, hejtowanie tych nieulubionych oraz seria Potwór muzyczny prezentująca potworne utwory.Luźne, niepoparte rzetelną wiedzą rozważania na temat rozmaitych seriali animowanych. Merytoryczne recenzje niemerytorycznych treści, kontemplacja kreski, admiracja animacji, stałe niezadowolenie z kondycji polskich produkcji oraz opinia na temat bajek dla najmłodszych w serii Bajki złe i brzydkie.


http://akwarelove.blogspot.com/search/label/jest%C4%99%20dziennikarz%C4%99
Imprezy, wydarzenia i doświadczenia, które Ałtorka przeżyła na żywo i jako niedostatecznie zrealizowany dziennikarsko pismak poczuła się w obowiązku o tym opowiedzieć. Relacje zazwyczaj dotyczą eventów lokalnych (Piła i okolice), ale w niczym im to nie umniejsza. Relacje zawierają również polemiki pseudonaukowe i profesjonalniejsze recenzje rzeczy.Pisanina w najczystszej formie pod postacią kliszowego fantasy.
Na razie w tej zakładce kryją się fragmenty jednego, poszatkowanego dzieła, ale niewykluczone, że kiedyś dołączy do nich coś innego.

Polecany post

Sims 4 - Legacy Challenge - prolog

Dziś będę odtwórcza  mam dla Was coś niesamowitego - Legacy Challenge dla Sims 4! Zainspirowana Projektem "Prokrastynacja" mego ...

Facebook

Blogger

Subscribe